Super Central 2 Bed Flat

  • 60 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο

Το Super Central 2 Bed Flat Λονδίνο απέχει σχεδόν 4 χλμ. απόσταση από το Αββαείο του Ουέστμινστερ και 5 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό Μπρίξτον.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Το Super Central 2 Bed Flat διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για την άνεση σας.

Στους επισκέπτες του διαμερίσματος παρέχονται παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο.

Το Μουσείο Επιστημών του Λονδίνου απέχει 15 λεπτά με αυτοκίνητο από το διαμέρισμα. Οι επισκέπτες μπορούν εύκολα να φτάσουν στην Αγορά Brixton Market που είναι σε απόσταση 550 μέτρων. Μπορείτε επίσης να πάτε στο Κλάπαμ Κόμμον που βρίσκεται σε απόσταση 2 χλμ. Από εδώ μπορείτε να φτάσετε στο σιδηροδρομικό σταθμό Marylebone που βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών με αυτοκίνητο.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Super Central 2 Bed Flat Λονδίνο
Madison Hill - Clapham Park 1 - 2 Bedroom Penthouse
Τιμή μόνο για κινητά

Madison Hill - Clapham Park 1 - 2 Bedroom Penthouse

9.5
Εξαιρετικό 2 σχόλια
1.6 χλμ. από το κατάλυμα
USD 340 USD 306
ανά νύχτα
Cosy Studio In Clapham Old Town
Τιμή μόνο για κινητά

Cosy Studio In Clapham Old Town

1.6 χλμ. από το κατάλυμα
Impressive 5 Bed House In Clapham
Τιμή μόνο για κινητά

Impressive 5 Bed House In Clapham

8.9
Έξοχο 9 σχόλια
2.2 χλμ. από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    18 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Herne Hill
    1,1 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Δάπεδο με χαλί

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: από 08:00 έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το Super Central 2 Bed Flat;
      Το Super Central 2 Bed Flat βρίσκεται κοντά σε Μπρίξτον.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Super Central 2 Bed Flat;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Super Central 2 Bed Flat περιλαμβάνουν Μουσείο Βικτόρια και Άλμπερτ, Δι Όβαλ καθώς και Εθνική Πινακοθήκη Λονδίνου.
    • Στο το Super Central 2 Bed Flat προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Super Central 2 Bed Flat περιλαμβάνουν Courtesan Dim Sum και Honest Burgers και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    18 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Herne Hill
    1,1 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Super Central 2 Bed Flat Λονδίνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο